Платформа TrapX DeceptionGrid

захищає ваші цінні активи від багатьох типів атак, включаючи шкідливих інсайдерів і кіберзлочинців.

DeceptionGrid — це повний набір технік маскування, включаючи створення автоматичних помилкових маркерів (приманок), а також пасток із середнім і високим рівнем взаємодії (помилкових цілей). Вона привертає атакуючих шляхом впровадження прихованих пасток і маркерів у ваші реальні IT-ресурси. Наші пастки виглядають у всіх сенсах ідентично вашим реальним робочим IT-активам і підключеним пристроям інтернету речей (loT). Deception in Depth йде ще далі та дезорієнтує зловмисників, створюючи та підтримуючи імітацію реального мережевого трафіку між нашими пастками.

Основні компоненти DeceptionGrid

Архітектура Deception in Depth — Рівень 1

Токени обману (приманки) з’являються як звичайні файли, скрипти та бази даних, вбудовані у реальні ІТ-активи для приманки та перенаправлення зловмисників.

Активні пастки

Нова функція активних пасток створює потік помилкового мережевого трафіку між розгорнутими пастками, щоб заплутати й перенаправити зловмисників, які відстежують мережевий трафік.

Архітектура Deception in Depth — Рівень 2

Емульовані пастки

Наші запатентовані емульовані пастки можуть бути розгорнуті у масштабах найбільшого підприємства за допомогою автоматизації. Ви можете обирати з широкого спектра серверів, баз даних, робочих станцій, комутаторів, маршрутизаторів тощо.

Шаблони для бізнесу

Запатентовані пастки тепер включають розширені шаблони для спеціалізованих пристроїв, заснованих на галузях. Ці шаблони місять: активи ATM і SWIFT для фінансових послуг або пристрою Point of Sale (PoS) для роздрібної торгівлі, а також пристрої для медичного, виробничого та багатьох інших, що дозволяють клієнтам визначати, чи націлені зловмисники на спеціалізовані пристрої, які часто вразливі для атаки.

Архітектура Deception in Depth — Рівень 3

Пастки з високим ступенем взаємодії (повна операційна система)

DeceptionGrid дозволяє надавати пастки повної операційної системи (fullOS). Наші середні пастки автоматично розширюють залучених зловмисників через наш розумний обман до наших пасток-лозунок для найглибших атак на атакуючих. Пастки FullOS також дозволяють клієнтам клонувати наявні активи — ви можете повністю копіювати фактичні сервери для подальшого обману зловмисників.

У Вас з’явилися питання?

Напишіть нам і ми постараємося вам відповісти якомога швидше.

Хочете пілотний проект? Поставте відповідну позначку

 

trapx_skull
Замовити пілотний проект