Шановні колеги, ми вдячні Вам за співробітництво, за Вашу зацікавленість в наших послугах.

Ви можете звернутися до нашої компании за різними послугами, як стосовно навчання та сертифікації персоналу, так стосовно проведення аудиту різних систем управління с подальшою сертифікацією і наші фахівці завжди допоможуть Вам в рішенні питань.

Крім проведення аудитів систем управління ми  надаємо послуги щодо аудиту дотримання вимог Постанови Національного Банку України №95 від 28.09.2017 з метою удосконалення вимог до захисту інформації в інформаційних системах банків та організації заходів із забезпечення інформаційної безпеки ті кіберзахисту банків.

95 постанова НБУ_28092017

Також пропонуємо Вам скористатися нашими послугами щодо проведення самооцінки стану інформаційної безпеки/кіберзахисту Банку згідно пункту IV. Вимоги щодо проведення банком самооцінки стану ІБ/кіберзахисту Постанови НБУ №4 від 16.01.2021 р, в якому вказано що банк зобов’язаний проводити щорічну самооцінку стану ІБ/кіберзахисту шляхом складання щорічного Звіту з питань оцінювання інформаційної безпеки/кіберризиків (далі-Звіт) із урахування відомостей за результатами періодичного проведення:

1) оцінювання ризиків інформаційної безпеки/кіберзахисту;

2) оцінювання результативності інформаційної безпеки та ефективності СУІБ;

3) зовнішнього аудиту інформаційної безпеки;

4) внутрішнього аудиту інформаційної безпеки/кіберзахисту (далі-внутрішній аудит).

Постанова_ 4 _16012021

Більше про наші послуги Ви можете дізнатися на наших сайтах https://pecb.com.ua/  та  https://auditagency.com.ua/

З повагою до Вашого часу!